Treba milostné polohy meniť?

V dnešnej dobe majú páry stále väčší problém s počatím dieťaťa. Než siahnete po medicínskej podpore, skúste zmeniť milostné polohy. Pri počatí majú niektoré z nich oveľa väčšiu úspešnosť ako iné. Páry tiež zaujíma aj kedy (v akom období) a ako často mať sex, pohlavný styk. To je ale iná téma.

Oplatí sa skúsiť to aj inak

Zmena sexuálnej polohy vám pri počatí vytúženého dieťaťa nezaručí sto percentnú úspešnosť, no za pokus to stojí. Ak táto zmena nebude nápomocná aspoň sa s partnerom pomilujete inak ako zvyčajne, dokonca možno ešte lepšie. Tak hor sa do toho.

Lyžička

Joshua Hurwitz, špecialista na plodnosť hovorí, že nejestvuje ani jedna milostná poloha, ktorá zaručene dopraví spermiu k vajíčku, no poloha lyžičky má svoje pozitíva. Špecialista túto polohu často párom odporúča. Hlavným dôvodom prečo je tomu tak je fakt, že muž v tejto polohe vydrží často krát dlhšie ako zvyčajne. Unáhlenou ejakuláciou nie je možné vypustiť z tela dostatočný počet spermií, tvrdí Hurwitz. Z toho vyplýva, že dlhšia predohra a milovanie sa v polohe lyžička umocní zážitok a podporí ejakuláciu. Tým pádom môže byť úspešná.

Misionár

Táto poloha sa považuje za milostného favorita. Pri tejto polohe často vrcholia ženy a muži pri nej zažívajú väčšie vzrušenie. Môžete si pomôcť podložením vankúšika pod zadok. Tým sa nadvihne panva ženy čo umožní hlbší prienik, spermie tak prirodzenou cestou putujú správnym smerom a nenastáva náhle vyplavenie.

Odzadu

Táto poloha je veľmi významná a to z toho dôvodu, že zaručuje hlboký prienik. Čo sa týka oplodnenia je táto poloha skvelá pomocníčka. Je totiž veľmi dôležité, či muž ejakuluje najhlbšie alebo na začiatku vagíny. Spermie sú najmenšími bunkami v tele človeka, a preto je pre nich aj vzdialenosť niekoľkých centimetrov navyše obrovská námaha, ktorú často nemusia prekonať.

Orgazmická poloha

Funkcia ženského orgazmu nebola objasnená do dnešného dňa, no prvotné teórie vedcov poukazujú na jeho vzťah s otehotnením. Spermiám môžu pomôcť práve sťahy pri vyvrcholení ženy, ktoré im pomáhajú dostať sa do cieľa. Práve preto môže byť tou najlepšou polohou na počatie tá, pri ktorej žena dosahuje orgazmus.

Nevstávajte

Po milovaní je potrebné venovať dostatočnú pozornosť dohre, radí J. Hurwitz, bez ohľadu na to, ktorú polohu ste si vybrali. Ostaňte ležať. Užívajte si v partnerovom náručí lahodné chvíľky a ležte na chrbte. Dajte spermiám potrebný čas k prekonaniu potrebnej cesty, môžete im pomôcť rozprávaním či túlením. V stoji by totiž zemská gravitácia pôsobila presne v opačnom smere.

...

Zdieľat na Pintereste

Zdieľaj to